Dyrektor szkoły - Katarzyna Kędzioł

V - ce dyrektorzy:

Agnieszka Jasińska
Kinga Siejka
Katarzyna Sokół
Joanna Węgrzyn-Kucharek

Nazwisko i imię nauczyciela


Nauczany przedmiot/
rodzaj prowadzonych zajęć


Stopień awansu zawodowego

Adamkiewicz Ewa

edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

Bajdek Waldemar

wychowanie fizyczne

mianowany

Bednarek Małgorzata

obowiązki nauczyciela wspomagającego

dyplomowany

Betańska Krystyna

oddział przedszkolny

dyplomowany

Błażewicz Agnieszka

geografia,przyroda

dyplomowany

Błondek Edyta

nauczyciel asystent

mianowany

Bujak-Pietrzela Joanna

psycholog, pedagog kl.6-8

dyplomowany

Bukała Małgorzata

religia

mianowany

Bukowska-Bocian Joanna

nauczyciel asystent

mianowany

Ciombor Beata

muzyka

stażysta

Cieniewicz-Kantor Monika

język polski

mianowany

Czaja Aleksandra

obowiązki bibliotekarza

kontraktowy

Długoszek – Tymczuk Magdalena

język polski

kontraktowy

Dmochowska – Polek Grażyna

biologia, przyroda

dyplomowany

Drabczyk Wojciech

język polski

dyplomowany

Duchowska Wioleta

rytmika oddział przedszkolny

dyplomowany

Fałtynowicz Małgorzata

 język polski

dyplomowany

 Fedorowicz Anna

obowiązki wychowawcy świetlicy

dyplomowany

Gabrel Dorota

edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

Gawęda Aneta

chemia, język polski

mianowany

Giec Agnieszka

wychowanie fizyczne

dyplomowany

Gołębiewska Anna

gimnastyka korekcyjna

dyplomowany

Goncerz Sylwia

język angielski

kontraktowy

Gorlak Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

Gościak Hanna

edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

Hoffmann Vitezslava

obowiązki wychowawcy świetlicy

kontraktowy

Iwańczuk Ewa

oddział przedszkolny

dyplomowany

Jach Halina

biologia, wychowawca świetlicy

kontraktowy

Janczara Damian

Historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie

kontraktowy

Jarmuż-Żabińska Izabela

wychowanie fizyczne

dyplomowany

Jasińska Agnieszka

wicedyrektor, matematyka

dyplomowany

Jaszczyszyn Karolina

wychowanie fizyczne

kontraktowy

Jusko Maria

Edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

Kaliszewska Barbara

obowiązki wychowawcy świetlicy

dyplomowany

Kalkowska-Marszałek Emilia

Plastyka

kontraktowy

Kamińska Urszula

Doradztwo zawodowe

dyplomowany

Karnicki Dawid

wychowanie fizyczne

stażysta

Kąkol Barbara

obowiązki nauczyciela wspomagającego

dyplomowany

Kędzierska Agnieszka

oddział przedszkolny

stażysta

Kędzioł Katarzyna

muzyka, Dyrektor

dyplomowany

Kierzka Sebastian

informatyka, edukacja dla bezpieczenstwa

dyplomowany

Kmita Anna

obowiązki nauczyciela wspomagającego

mianowany

Kołakowska Władysława

obowiązki nauczyciela wspomagającego

kontraktowy

Kołodziejski Sławomir

wychowanie fizyczne

dyplomowany

Kopp-Kowalczyk Bogumiła

oddział przedszkolny

mianowany

Krasińska Magdalena

nauczyciel wspomagający

dyplomowany

Krems Paulina

matematyka

kontraktowy

Kryszeń Anna

nauczyciel wspomagający

dyplomowany

Kryzel-Wojtas Dorota

obowiązki wychowawcy świetlicy

dyplomowany

Kubiak Anna

język angielski

dyplomowany

Kulik Aneta

obowiązki logopedy

dyplomowany

Kulikowska Karolina

obowiązki wychowawcy świetlicy

mianowany

Kwiatkowska Paulina

język angielski

kontraktowy

Lach-Konkol Róża

obowiązki bibliotekarza

dyplomowany

Libura Piotr

 fizyka

mianowany

Listkiewicz Joanna

język angielski

dyplomowany

Łangowska Katarzyna

plastyka, technika

dyplomowany

Łosińska Kamila

obowiązki wychowawcy świetlicy

kontraktowy

Makowska Sylwia

informatyka

dyplomowany

Markindorf Edyta

obowiązki wychowawcy świetlicy

mianowany

Meinhardt Maciej

język polski

dyplomowany

Michalak Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

Michalska Grażyna

matematyka

dyplomowany

Mientka Dorota

pedagogika specjalna

stażysta

Mikosz Magdalena

wychowanie fizyczne, basen,

dyplomowany

Miliszewska Małgorzata

religia

dyplomowany

Miszczyk Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

Muraszko-Kuźma Marta

matematyka

dyplomowany

Ostrowska Aleksandra

język angielski

kontraktowy

Podzwardowska Bogusława

Przyroda, biologia

dyplomowany

Podzwardowski Piotr

wychowanie fizyczne

dyplomowany

Pomierska Beata

obowiązki nauczyciela wspomagającego

dyplomowany

Ponikowska-Zima Katarzyna

oddział przedszkolny

dyplomowany

Pruszyński Radosław

język niemiecki

mianowany

Przewłócka Joanna

język polski

kontraktowy

Ruta Anna

obowiązki nauczyciela dzieci przedszkolnych

kontraktowy

Sabodacha Barbara

oddział przedszkolny

mianowany

Sajko Violetta

obowiązki nauczyciela wspomagającego

dyplomowany

Sawicka Ewelina

wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca świetlicy

kontraktowy

Siejka Kinga

wicedyrektor, matematyka

dyplomowany

Skalski Krzysztof

Wychowanie fizyczne

dyplomowany

Skoczyńska Agnieszka

język polski - urlop

dyplomowany

Skowrońska Agnieszka

język polski

dyplomowany

Sokół Katarzyna

obowiązki nauczyciela wspomagającego, wicedyrektor

dyplomowany

Sosnowska Edyta

zajęcia rewalidacyjne

dyplomowany

Staniszewski Krzysztof

wychowanie fizyczne

stażysta

Strumska Marlena

obowiązki nauczyciela wspomagającego

stażysta

Sułecka Dorota

obowiązki nauczyciela wspomagającego

dyplomowany

Szczepańska Magdalena

obowiązki pedagoga

dyplomowany

Szczypińska Ewa

języka angielski

mianowany

Szwajkowska Ewa

chemia

dyplomowany

Świerkowska Agata

edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

Wesołowska Danuta

obowiązki wychowawcy w  świetlicy

mianowany

Węgrzyn-Kucharek Joanna

oddział przedszkolny, wicedyrektor

kontraktowy

Winiarska Marlena

oddział przedszkolny

stażysta

Wikariusz Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

Wojgienica Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

Wojtczyk Mirosława

język angielski

dyplomowany

Wysokińska Magdalena

informatyka, zajęcia komputerowe, obowiązki wychowawcy świetlicy

dypomowany

Zawiszewska Hanna

edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

Żółtak Krzysztof

wychowanie fizyczne - basen

dyplomowany

Żurkowska Hanna

nauczyciel bibliotekarz

dyplomowany