GODZINY DYREKTORSKIE
JĘZYK POLSKI
KLASY 8
KLASA |
DZIEŃ |
GODZINA LEKCYJNA |
SALA |
PROWADZĄCY |
8A
|
ŚRODA |
1 |
13 |
J. Przewłócka |
8B
|
CZWARTEK |
8 |
11 |
J. Przewłócka |
8C
|
CZWARTEK |
9 |
11 |
J. Przewłócka |
8D
|
PONIEDZIAŁEK |
10 |
23A |
J. Przewłócka |
8E
|
ŚRODA |
9 |
13 |
J. Przewłócka |
8F
|
ŚRODA |
10 |
13 |
J. Przewłócka |
8G
|
CZWARTEK |
7 |
11 |
J. Przewłócka |
8H
|
PONIEDZIAŁEK |
9 |
13 |
J. Przewłócka |
8I
|
WTOREK |
10 |
13 |
J. Przewłócka |
GODZINY DYREKTORSKIE
MATEMATYKA
KLASY 8
KLASA |
DZIEŃ |
GODZINA LEKCYJNA |
SALA |
PROWADZĄCY |
8A
|
PIĄTEK |
8 |
22 |
M. NOWAK |
8B
|
PONIEDZIAŁEK |
9 |
038 |
P. KREMS |
8C
|
CZWARTEK |
8 |
22 |
M. NOWAK |
8D
|
WTOREK |
2 |
23A |
G.MICHALSKA |
8E
|
ŚRODA |
8 |
13 |
G. MICHALSKA |
8F
|
PONIEDZIAŁEK |
2 |
15 |
M. MURASZKO-KUŹMA |
8G
|
ŚRODA |
7 |
11 |
M. MURASZKO-KUŹMA |
8H
|
PIĄTEK |
1 |
22 |
K. SIEJKA |
8I
|
CZWARTEK |
1 |
22 |
K. SIEJKA |
GODZINY DYREKTORSKIE
Zajęcia sportowe
KLASY 7 i 8
KLASA |
DZIEŃ |
GODZINA LEKCYJNA |
SALA |
PROWADZĄCY |
RODZAJ ZAJEĆ |
8 7 |
czwartek piątek |
1h 9h |
sala z lustrami |
Magdalena Mikosz |
FITNESS FITNESS |
7/8 |
ustala n-l prowadzący |
terminy poda n-l |
zajęcia w terenie |
Waldemar Bajdek |
ROWERY |
7/8 |
środa środa czwartek czwartek |
10h 11h 10h 11h |
hol hol hol hol |
Dawid Karnicki |
Z ELEMENTAMI PIŁKI SIATKOWEJ |
7/8 |
poniedziałek |
10h 11h |
hol hol |
Małgorzata Waszkiewicz |
Z ELEMENAMI PIŁKI SIATKOWEJ |
7/8 |
piątek |
9h 10h |
sala gim. |
Krzysztof Skalski |
Z ELEMNATAMI LEKKOATLETYKI |
7/8 |
czwartek |
10h 11h |
sala gim. |
Agnieszka Giec |
Z ELEMENAMI LEKKOATLETYKI |
7/8 |
poniedziałek |
10h 11h |
hol |
Piotr Podzwardowski |
Z ELEMANTAMI UNIHOKEJA |
7/8 |
poniedziałek środa |
2h 9h |
sala z lustrami |
Anna Gołębiewska |
Z ELEMANTAMI TAŃCA |
Harmonogram zajęć lekkoatletycznych
PONIEDZIAŁEK
16.00-16.45 – KLASY I-III /SALA
17.00- 19.00 – KLASY VI- VII
WTOREK
16.00- 19.00 KLASY V-VIII
ŚRODA
16.00- 16.45 – KLASY I-III /SALA
17.00 – 19.00 – KLASY IV- V /SALA
CZWARTEK
16.10 – 17.40 – KLASY IV-VI / SALA
16.00 – 17.30 – KLASY VII-VIII/ SALA (A.GIEC)
PIĄTEK
15.15 – 16.45 KLASY VII- VIII / SALA
SOBOTA
10.00 – 13.00 KLASY IV-VIII /zajęcia w terenie lub SALA w zależności od pogody