Zakończenie roku szkolnego to moment refleksji nad minionymi miesiącami pełnymi nauki, wyzwań i wspólnych sukcesów. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za zaangażowanie, ciężką pracę oraz wspieranie naszej szkolnej społeczności.
Uczniom gratulujemy osiągnięć i wytrwałości, rodzicom dziękujemy za wsparcie, a nauczycielom za pasję i oddanie. Jesteśmy dumni z każdego z Was!
Życzymy Wam wszystkim wspaniałych, pełnych radości i odpoczynku wakacji. Niech ten czas będzie pełen słońca, przygód i niezapomnianych chwil!🥹☀️🚴‍♂️🗻🏝
Specjalne życzenia kierujemy również do uczniów klas ósmych.
Dziś jest dzień, który na zawsze pozostanie w Waszej pamięci – zakończenie szkoły podstawowej! Chcemy Wam serdecznie pogratulować tego wspaniałego osiągnięcia. Przed Wami nowe wyzwania i możliwości. Życzymy Wam powodzenia w kolejnych etapach edukacji oraz w życiu osobistym. Wierzymy, że z takim przygotowaniem i zapałem, jaki pokazaliście przez te lata, osiągniecie wszystko, o czym marzycie. Niech Wasza przyszłość będzie pełna sukcesów, radości i satysfakcji.
Chcielibyśmy również wyrazić ogromne podziękowania dla wszystkich nauczycieli. Wasza praca, zaangażowanie i poświęcenie są nieocenione. To dzięki Wam uczniowie mogli rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i odkrywać swoje pasje. Dziękujemy za Waszą cierpliwość, wsparcie i inspirację, które dawaliście każdego dnia.