W związku z otwarciem w nowym roku szkolnym szkoły podstawowej na gdańskim osiedlu Lawendowe Wzgórze przekazujemy informacje dotyczące rekrutacji.

1. Rekrutacja do nowo powstającej Szkoły Podstawowej  nr 6 , na ul. Lawendowe Wzgórze 5

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych odbywać będzie się od 04 marca 2019r. w systemie GPE- należy po wejściu na stronę GPE wybrać Szkołę Podstawową nr 12, następnie wybrać zakładkę – Szkoła Podstawowa na ul. Jabłoniowej i dalej postępować zgodnie z instrukcją. Rekrutacja do klas II-VIII  odbywać będzie się w  sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 12 w Gdańsku , na ul. Człuchowskiej 6. Rodzic powinien  mieć : akt urodzenia dziecka / do wglądu/.

2. Projekt obwodu Szkoły Podstawowej nr 6 na ul. Lawendowe Wzgórze 5:

Białostocka, Cedrowa od nr 48,Władysława Czermińskiego, Alfonsa Flisykowskiego, Aleksandry Gabrysiak, Goszyńska, Konrada Guderskiego od nr 51 do końca, Jabłoniowa, Jeziorowa do nr 9, Kielecka, Mariana Kołodzieja, Lawendowe Wzgórze, Kazimierza Leskiego, Leszczynowa od nr 22, Lubelska, Lubowidzka, Morelowa, Oliwkowa, Ostrzycka, Mariana Pelczara, Połczyńska, Potęgowska, Przywidzka, Rekowska, Stężycka, Turzycowa, Warszawska, Eugeniusza Węgrzyna, Zakoniczyńska

3. Informacja o spotkaniach z Rodzicami przyszłych uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 na ul. Lawendowe Wzgórze 5

Spotkania odbędą się 28 lutego 2019r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Gdańsku.

Harmonogram spotkań :

• 17.00 - Rodzice Szkoły Podstawowej nr 85
  • 18.00 - Szkoła Podstawowa nr 14, nr 8, nr 86

Serdecznie zapraszamy.

Punkt konsultacyjny w sp. rekrutacji do nowo powstającej Szkoły Podstawowej nr 6 na ul. Lawendowe Wzgórze 5 znajduje się w Szkole Podstawowej nr 12 w Gdańsku, Człuchowska 6 .

Zapraszamy zainteresowanych Rodziców do sekretariatu szkoły w godzinach 9.00-15.00, a we wtorki od godziny 16.00 do 18.00.

Tel. kontaktowy – 58 785 01 00