Kochani!

W ramach ogólnopolskiej akcji "IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ" i ‘PODZIEL SIĘ RADOŚCIĄ” oraz we współpracy ze Szkolnym Kołem Wolontariatu proponujemy przedświąteczne zadanie.   Podzielcie się swoją dobrą energią i kreatywnie spędźcie czas. Przygotujcie kartkę świąteczną, dwie lub więcej. Pięknie ozdóbcie i zredagujcie nietuzinkowe życzenia. A następnie…

Po pierwsze ->  W przyszłym tygodniu od poniedziałku do czwartku (14.12-17.12.2020) przy szkolnej portierni będzie czekało pudełko, do którego będziecie mogli wrzucić swoje dzieło.

Wasze prace przekażemy zaprzyjaźnionemu z naszą Ósemką panu Janu Kowalczysowi.

Po drugie -> Własnoręcznie przygotowane prace zapakujcie w tzw. koszulkę i zostawcie na portierni naszej szkoły do czwartku 17 grudnia.

Z kolei na te dzieła czekają podopieczni Centrum Opieki Serenus w Gdańsku- Ujeścisku, którym zawieziemy je jeszcze przed świętami.

Możecie oczywiście przygotować kartki w ramach obu akcji.

Ważne - poinformujcie swojego wychowawcę o tym, że wzięliście udział w akcji, gdyż są to działania w ramach uczniowskiego wolontariatu ;o)

Liczymy na to, że wywołacie radość i uśmiech u obdarowanych swoimi starannie wykonanymi pracami.