W poniedziałek w ramach wizytacji kanonicznej parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w naszej szkole zagościł ks. Biskup Zbigniew Zieliński. Spotkał się z Dyrekcją szkoły, a następnie udał się na lekcję religii, którą poprowadziła s. Małgorzata Miliszewska. Dzieci zaśpiewały Księdzu Biskupowi piosenkę na przywitanie, następnie z zaangażowaniem wzięły udział w lekcji, w której czynnie uczestniczył również Ksiądz Biskup :) Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać osobiście z następcą Apostołów.
                                                                                                                                                                                                                                  ks. Andrzej