Biblioteka zaprasza wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursie plastycznym „Niezwykła skarpetka”. Konkurs polega na wykonaniu pracy zainspirowanej przygodami skarpetek z popularnych i lubianych opowiadań Justyny Bednarek pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”. Skarpetka powinna być przygotowana techniką przestrzenną (kukiełka, pacynka, maskotka) z dowolnych materiałów. Na prace konkursowe czekamy do końca października w szkolnej bibliotece. Prosimy opiekunów o dołączenie oświadczenia o zgodzie na publikację pracy na szkolnym profilu na fb. Przy ocenianiu będą brane następujące kryteria: - pomysłowość i kreatywność - samodzielność - estetyka Na zwycięzcę czeka nagroda książkowa. Informacja o wygranej zostanie przekazana przez dziennik elektroniczny do dnia 6.11.20.