Paulina Jędrzejewska z klasy 6a zdobyła nagrodę w kategorii wiekowej 10-13 lat w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt.: Inne spojrzenie" o temacie przewodnim w tym roku "Ja w świecie tysiąca barw" .
Mnóstwo prac nadesłano ze wszystkich stron świata i można je zobaczyć na stronie internetowej Konkursu: www.innespojrzenie.sosnowiec.pl/ oraz Facebooku.
Organizatorem Konkursu jest Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu i Konkurs ma charakter charytatywny. Uroczystość podsumowania Konkursu zaplanowano na 29 maja 2020 r. W Konkursie brały też udział inne uczennice naszej szkoły: Helena Solecka 6f, Urszula Solecka 7c, Adrianna Wilczewska 6i, Helena Góralewska 6a, Zuzanna Jurkiewicz 6a, Emilia Wierzbanowska 6a i Agata Grykałowska 6e. Wszystkie są bardzo zdolne 🙂.
Opiekunem szkolnym Konkursu była pani Katarzyna Łangowska.
GRATULUJEMY I DALSZYCH SUKCESÓW ŻYCZYMY 🙂