Udział starszych dzieci w plastycznych konkursach przyniósł sukcesy!

Nikola Warmińska z klasy 6h zajęła II miejsce w Kuratoryjnym Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Gdańsk - moja mała ojczyzna" w kategorii lapbook - którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 15 w Gdańsku.

Natalia Brunejko z klasy 7a zdobyła Grand Prix w Gdańskim Konkursie Plastycznym pt. "Anieli grają dla Hospicjum" w kategorii klas 7-8, organizowanym w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego 2019 na Targu Węglowym w Gdańsku - organizatorami byli: Fundacja Hospicyjna w Gdańsku oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie Spółka Akcyjna w Gdańsku.

Urszula Solecka z klasy 7c otrzymała wyróżnienie w opisanym powyżej Gdańskim Konkursie Plastycznym pt. "Anieli grają dla Hospicjum" w kategorii klas 7-8.

Szkolnym opiekunem świątecznego konkursu "Anieli grają dla Hospicjum" była pani Katarzyna Łangowska, natomiast konkursem "Gdańsk - moja mała ojczyzna" opiekowały się w szkole panie: Karolina Kulikowska i Katarzyna Łangowska.

SERDECZNIE GRATULEJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW :)