II miejsce dla klasy 5b i wyróżnienie dla klasy 6b w kategorii klas 4-6 w XVIII edycji konkursu ornitologicznego na plakat pt. Znani i nieznani - ptasi sąsiedzi. W załączeniu zdjęcia plakatów, wersja czarno-biała klasy 5b, wersja barwna - klasy 6b. Organizatorami konkursu są: Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku oraz Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych z siedzibą w Słupsku. W tegorocznej edycji konkursu liczba uczestników przekroczyła 1000 osób. Udział w konkursie to była z pewnością ciekawa przygoda, naszą szkołę reprezentowało 8 klas: 5a, 5b, 5e, 5d, 6a, 6b, 6c i 6d, powstały piękne prace plastyczne. Organizatorzy i szkolny opiekun konkursu zachęcają do odkrywania świata przyrody niezależnie od pogody : )