Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie,
Od poniedziałku klasy 4 - 8 przechodzą na zdalne nauczanie.
Proszę na bieżąco o śledzenie komunikatów na GPE w e-dzienniku. Zajęcia będą odbywały się według obowiązującego planu, modyfikacji ulegną godziny zajęć. Uczniowie, którzy z różnych względów zostawili podręczniki w szkole, mogą je jutro odebrać w godzinach 12.00 - 16.00. Rodzice, którzy zgłaszali brak sprzętu do zdalnej nauki dostaną telefoniczną informację, kiedy mają się po wypożyczenie szkolnego sprzętu zgłosić. Będziemy go wydawać w sobotę i niedzielę, by każdy uczeń mógł w poniedziałek w lekcjach uczestniczyć. Jeżeli ktoś z Państwa posiada sprzęt, którym może się podzielić z naszymi uczniami zapraszam do kontaktu przez dziennik elektroniczny. Dziękuję pięknie również tym rodzicom, którzy już podjęli działania i dostarczają sprzęt do szkoły - jesteście wspaniali. Obiady będą automatycznie odliczone, proszę rodziców uczniów klas 4 - 8 o wstrzymanie się z opłatami obiadów za listopad. Wszelkie zapytania do mnie proszę kierować poprzez e - dziennik, jestem również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 600 390 110.
Życzę wszystkim Nam dużo spokoju, cierpliwości i zdrowia.
Katarzyna Kędzioł - dyrektor ZSP nr 8
Zmienione godziny rozpoczęcia i zakończenia poszczególnych lekcji znajdują się w zakładce Informacje -> Dzwonki