Szanowni Rodzice i Opiekunowie Naszych Uczniów,
wszyscy zmagamy się z trudną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. W tym czasie ważne jest, abyśmy zadbali o siebie nawzajem. My - nauczyciele, wychowawcy i dyrekcja szkoły będziemy z Państwem w kontakcie i jesteśmy do Waszej dyspozycji. Proszę obserwujcie Wasze dzieci - dla nich jest to trudna sytuacja, zostali pozbawieni kontaktów rówieśniczych, które są bardzo ważne w ich wieku. Jeżeli coś zauważycie niepokojącego prosimy o kontakt z naszymi pedagogami, psychologiem, nauczycielami. Nauczyciele będą również proponować uczniom różne formy prac edukacyjnych. Proszę pamiętać, że są to propozycje dla uczniów, i od Państwa i dzieci zależy czy z nich skorzystacie. Na ten moment zajęcia edukacyjne są zawieszone przez Ministra Edukacji Narodowej więc nie realizujemy podstawy programowej, nie wszyscy uczniowie mają dostęp do internetu, czy zwyczajnie nie posiadają sprzętu komputerowego w domu. Będziemy się starać dbać przede wszystkim o relacje, które uważam w tym momencie za najważniejsze. Dbajcie Państwo o higienę, dobre odżywianie, odpowiednią ilość godzin snu. Z całego serca życzę wszystkim zdrowia i cierpliwości.
Jestem do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym i numerem telefonu - 600 390 110.
Proszę bardzo serdecznie pozdrowić moich uczniów - już za Nimi tęsknię, szkoła taka inna bez Nich.
Katarzyna Kędzioł - Wasz dyrektor