Pierwszy dzień nowego roku szkolnego za nami. Wzięło w nim udział ponad 1000 uczniów naszej szkoły. Rozpoczęły go klasy 7 i 8, które o godzinie 9.00 wzięły udział w pierwszym uroczystym apelu inauguracyjnym. Następnie o godz. 10.00 klasy 1 – 3, a wśród nich szczególnie podekscytowani uczniowie i rodzice klas pierwszych. Ostatni apel otwierający nowy rok szkolny miał miejsce o godz. 11.00 i wzięły w nim udział klasy 4 – 6, które są w naszej szkole najbardziej liczne. Po części oficjalnej na każdym z apeli głos zabrała Pani Dyrektor życząc zgromadzonym uczniom, nauczycielom i rodzicom wspaniałego roku szkolnego, wypełnionego twórczym działaniem po czym wręczyła wychowawcom dzienniki lekcyjne. Przed nami wiele sukcesów do zdobycia, ale i trudności do pokonania. Zatem wszystkim bez wyjątku życzymy powodzenia, wytrwałości i cierpliwości. Pozdrawiamy …:)