Przekazujemy informacje od zespołu ZDAY.pl:

Z wielką radością zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w rozpowszechnianiu informacji o nadchodzącym wydarzeniu edukacyjnym, które może znacząco przyczynić się do lepszego przygotowania Państwa uczniów do Egzaminu Ósmoklasisty. Już w najbliższy czwartek 22.02 odbędzie się nasz kolejny webinar ZDAY, tym razem poświęcony kluczowemu tematowi - figur geometycznych. Zapraszamy do udziału w spotkaniu prowadzonym przez Karola Wilczyńskiego, doświadczonego eksperta w dziedzinie efektywnego nauczania, który swoją wiedzą i umiejętnościami pomógł już wielu uczniom osiągnąć sukces.

Byłoby dla nas niezmiernie miło, gdyby informacja o tym webinarze znalazła się na Państwa stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych, co umożliwi dotarcie do jak największej liczby zainteresowanych uczniów. Ufamy, że wspólnymi siłami możemy przyczynić się do lepszego przygotowania młodych ludzi do jednego z najważniejszych egzaminów w ich edukacji.

Dziękujemy i życzymy sukcesów wszystkim uczniom przygotowującym się do egzaminów.

Z góry dziękujemy!

Co trzeba wiedzieć o figurach, żeby zwiększyć swój wynik na Egzaminie Ósmoklasisty? Odpowiedź poznasz na czwartkowym webinarze ZDAY!

Zagadnienie figur omówi ekspert od skutecznego i bezstresowego nauczania, Karol Wilczyński. Jako nauczyciel, korepetytor, twórca kursów i webinarów pomógł już tysiącom uczniów zdać egzamin na dobrym poziomie.

Niezbędna wiedza na temat figur jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Wystarczy, że zapiszesz się na stronie: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Podczas webinaru będzie czas na zadawanie pytań i na wspólne rozwiązywanie zadań!

Z góry serdecznie dziękujemy za opublikowanie powyższej informacji.

Z poważaniemZespół ZDAY.pl