rowerowy-maj-2022-345073.jpgrowerowy-maj-2022-345073.jpgrowerowy-maj-2022-345073.jpg

Zapraszamy uczniów oraz grono pedagogiczne i pracowników naszej szkoły do udziału w VIII edycji kampanii Rowerowy Maj, która poprzez zabawę, połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii. Zasady kampanii są bardzo proste: uczeń, który w dniach 4-31 maja 2022 r. dotrze na lekcje w sposób aktywny (na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce) otrzyma naklejkę do rowerowego dzienniczka i naklejkę na wspólny plakat klasowy. Im więcej naklejek otrzymasz, tym większą masz szansę na nagrodę dla siebie, swojej klasy oraz swojej szkoły! Zachęcamy do udziału wszystkich uczniów. Już czas przygotować swój pojazd. Pamiętajmy o kasku – dbajmy o swoje bezpieczeństwo.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

plakat-szkolny.png